´╗┐Award Name School Grade Position
First Team Ellaina Novak TRI-CITY UNITED 11 1B
First Team Bryn Elsenpeter Maple Lake 11 2B
First Team Zoe Thomson Le Sueur-Henderson 12 C
First Team Avery Stilwell Litchfield 12 C
First Team Josey Marquette Annandale 12 C
First Team Ellie Sather Rockford 12 CF
First Team Halle Bemmels Le Sueur-Henderson 12 CF
First Team Taylor Hess Maple Lake 11 P
First Team Jacie Schultz Lake Crystal Wellcome Memorial 12 P
First Team Avery Steffen Zumbrota Mazeppa 12 P
First Team Sophie Stork NRHEG 11 P
First Team Maddy Walsh Proctor 10 P
First Team Paige Meyer Albany 12 SS
First Team Emma Bowman Morris Area Chokio-Alberta 12 SS
Second Team Ali French Winona Cotter 11 3B
Second Team Billi Connell Luverne 11 3B
Second Team Anissa Antonsen Frazee 12 3B
Second Team Sydney Higley Zumbrota Mazeppa 11 C
Second Team Brenna Dickmann Pierz Healy 11 C
Second Team Anna Athey Mora 12 C
Second Team Kailee Falconer St Cloud Cathedral 11 CF
Second Team Miranda Gernander Greenway 10 P
Second Team Abby Rux Hawley 12 P
Second Team Chloe Brandt Le Sueur-Henderson 10 P
Second Team Tia Dykema Osakis 12 SS
Second Team Sydney Pelzer Concordia Academy 12 SS
Second Team Miranda Litzau Glencoe-Silver Lake 11 SS
Second Team Lily Hanson Esko 12 SS
Honorable Mention Kayla Hubbling Pipestone Area 10 1B
Honorable Mention Olivia Fritz Le Sueur-Henderson 12 3B
Honorable Mention Chard, Cameron Belle Plaine 9 C
Honorable Mention Lanna Walter Sauk Centre 9 C
Honorable Mention Zola Olson Montevideo 12 CF
Honorable Mention Ashley Wieber Albany 12 LF
Honorable Mention Siri Springer Mounds Park Academy 10 P
Honorable Mention Makayla Graunke Rockford 11 P
Honorable Mention Jena Bjelland Dilworth-Glyndon-Felton 12 P
Honorable Mention Taylor Draeger Litchfield 11 P
Honorable Mention Abby Breuer Cannon Falls 11 P
Honorable Mention Kaylee Peter Plainview-Elgin-Millville 11 RF
Honorable Mention Sydney McCann Litchfield 12 SS
Honorable Mention Evelyn Moe Dilworth-Glyndon-Felton 11 SS
Honorable Mention Clarie Vekich Greenway 12 SS