|
0 |
|
10 |
Grand Rapids High School (Section 7AA, Quarterfinals)
|
|
|
0 |
|
9 |
Grand Rapids HS (Section 7AA, Quarterfinals)
|
|
|
0 |
|
2 |
Cloquet High School (Section 7A, Quarterfinals)
|
|
|
2 |
|
11 |
Cloquet (Section 7A, Quarterfinals)
|
|
|
6 |
|
2 |
Grand Rapids HS (Section 7AA, Semifinals)
|
|
|
2 |
|
3 |
Grand Rapids HS (Section 7AA, Elimination Bracket Round 1)
|
|
|
2 |
|
7 |
Cloquet (Section 7A, Semifinals)
|
|
|
5 |
|
1 |
Cloquet (Section 7A, Elimination Bracket Round 1)
|
|
|
0 |
|
1 |
Big Lake HS (Section 5AAA, Semifinals)
|
|
|
3 |
|
6 |
Becker HS (Section 5AAA, Semifinals)
|
|
|
1 |
|
16 |
Becker HS (Section 5AAA, Elimination Bracket Round 1)
|
|
|
2 |
|
12 |
Big Lake HS (Section 5AAA, Elimination Bracket Round 1)
|
|
|
4 |
|
6 |
Cretin-Derham Hall (Section 3AAA, Semifinals)
|
|
|
0 |
|
15 |
Browerville HS (Section 6A, Quarterfinals)
|
|
|
4 |
|
10 |
Browerville HS (Section 6A, Quarterfinals)
|
|
|
6 |
|
7 |
Benson HS (Section 6A, Quarterfinals)
|
|
|
12 |
|
3 |
Benson HS (Section 6A, Quarterfinals)
|
|
|
2 |
|
7 |
Grand Rapids High School (Section 7AA, Quarterfinals)
|
|
|
0 |
|
10 |
Grand Rapids HS (Section 7AA, Quarterfinals)
|
|
|
8 |
|
2 |
Cloquet HS (Section 7A, Quarterfinals)
|
|
|
0 |
|
8 |
Cloquet HS (Section 7A, Quarterfinals)
|
|
|
4 |
|
14 |
Sebeka High School (Section 5A, Quarterfinals)
|
|
|
1 |
|
5 |
Todd Park (Section 1AAA, Semifinals)
|
|
|
8 |
|
4 |
Todd Park (Section 1AAA, Semifinals)
|
|
|
4 |
|
15 |
Todd Park (Section 1AAA, Elimination Bracket Round 1)
|
|
|
2 |
|
7 |
Todd Park (Section 1AAA, Elimination Bracket Round 1)
|
|
|
3 |
|
0 |
Todd Park (Section 1AAAA, Semifinals)
|
|
|
0 |
|
4 |
Todd Park (Section 1AAAA, Semifinals)
|
|
|
5 |
|
7 |
Todd Park (Section 1AAAA, Elimination Bracket Round 1)
|
|
|
3 |
|
0 |
Todd Park (Section 1AAAA, Elimination Bracket Round 1)
|
|
|
1 |
|
4 |
Lincoln Field (Section 3AAA, Semifinals)
|
|
|
2 |
|
1 |
Lester Prairie HS (Section 4A, Elimination Bracket Quarterfinals)
|
|
|
2 |
|
3 |
West Lutheran HS (Section 4A, Elimination Bracket Quarterfinals)
|
|
|
2 |
|
8 |
Carlander (Section 4AA, Elimination Bracket Quarterfinals)
|
|
|
3 |
|
5 |
Barkers Alp (Section 4AA, Elimination Bracket Quarterfinals)
|
|
|
1 |
|
3 |
Hill City (Section 5A, Quarterfinals)
|
|
|
0 |
|
12 |
Isle HS (Section 5A, Quarterfinals)
|
|
|
4 |
|
7 |
BHV (Section 5A, Quarterfinals)
|
|
|
2 |
|
7 |
Centennial HS (Section 5AAAA, Semifinals)
|
|
|
1 |
|
8 |
Maple Grove HS (Section 5AAAA, Semifinals)
|
|
|
1 |
|
11 |
TRF (Section 8AA, Quarterfinals)
|
|
|
0 |
|
19 |
Blackduck HS (Section 8A, Quarterfinals)
|
|
|
2 |
|
15 |
Blackduck HS (Section 8A, Quarterfinals)
|
|
|
1 |
|
6 |
Twin Valley (Section 8A, Quarterfinals)
|
|
|
6 |
|
3 |
Twin Valley (Section 8A, Quarterfinals)
|
|
|
8 |
|
5 |
TRF (Section 8AA, Quarterfinals)
|
|
|
1 |
|
3 |
Frazee (Section 8AA, Quarterfinals)
|
|
|
0 |
|
8 |
Frazee (Section 8AA, Quarterfinals)
|
|
|
5 |
|
6 |
Elk River High School (Section 8AAAA, Semifinals)
|
|
|
0 |
|
5 |
Rockford High School (Section 5AA, Quarterfinals)
|
|
|
0 |
|
3 |
Rogers High School (Section 8AAAA, Semifinals)
|
|
|
2 |
|
3 |
Miller Park #5 (Section 2AAAA, Semifinals)
|
|
|
5 |
|
2 |
Miller Park #6 (Section 2AAAA, Semifinals)
|
|
|
1 |
|
6 |
Benilde-St. Margaret's HS (Section 6AAA, Semifinals)
|
|
|
1 |
|
13 |
Rosemount HS (Section 3AAAA, Semifinals)
|
|
|
8 |
|
0 |
Richfield HS (Section 3AAA, Elimination Bracket Round 1)
|
|
|
6 |
|
0 |
Highland Park (Section 3AAA, Elimination Bracket Round 1)
|
|
|
1 |
|
3 |
East Ridge HS (Section 3AAAA, Semifinals)
|
|
|
4 |
|
9 |
Hastings HS (Section 3AAAA, Elimination Bracket Round 1)
|
|
|
1 |
|
4 |
Eastview HS (Section 3AAAA, Elimination Bracket Round 1)
|
|
|
22 |
|
7 |
Concordia Academy (Section 4AA, Winner's Bracket Final)
|
|
|
0 |
|
16 |
Stillwater HS (Section 4AAAA, Semifinals)
|
|
|
2 |
|
7 |
White Bear Lake HS (Section 4AAAA, Semifinals)
|
|
|
0 |
|
11 |
Maple Lake HS (Section 5AA, Quarterfinals)
|
|
|
9 |
|
7 |
Providence Academy (Section 5AA, Quarterfinals)
|
|
|
5 |
|
8 |
Norwood Young America HS (Section 5AA, Quarterfinals)
|
|
|
3 |
|
8 |
Delano HS (Section 6AAA, Semifinals)
|
|
|
0 |
|
16 |
Mound Westonka HS (Section 6AAA, Elimination Bracket Round 1)
|
|
|
0 |
|
10 |
Orono HS (Section 6AAA, Elimination Bracket Round 1)
|
|
|
1 |
|
15 |
Sartell (Section 8AAA, Semifinals)
|
|
|
2 |
|
3 |
Alexandria HS (Section 8AAA, Semifinals)
|
|
|
7 |
|
8 |
Becker HS (Section 5AAA, Elimination Bracket Quarterfinals)
|
|
|
1 |
|
2 |
Big Lake HS (Section 5AAA, Elimination Bracket Quarterfinals)
|
|
|
4 |
|
9 |
Browerville (Section 6A, Semifinals)
|
|
|
1 |
|
6 |
Browerville (Section 6A, Elimination Bracket Round 1)
|
|
|
6 |
|
2 |
Benson (Section 6A, Semifinals)
|
|
|
5 |
|
7 |
Benson (Section 6A, Elimination Bracket Round 1)
|
|
|
4 |
|
16 |
Caswell Park (Section 2AAA, Quarterfinals)
|
|
|
1 |
|
11 |
Caswell Park (Section 2AAA, Quarterfinals)
|
|
|
0 |
|
4 |
Caswell Park (Section 2AAA, Quarterfinals)
|
|
|
7 |
|
3 |
Caswell Park (Section 2AAA, Quarterfinals)
|
|
|
2 |
|
9 |
Wabasha-Kellogg (Section 1A, Quarterfinals)
|
|
|
8 |
|
0 |
Fillmore Central HS (Section 1A, Quarterfinals)
|
|
|
1 |
|
11 |
Waterville (Section 1A, Quarterfinals)
|
|
|
1 |
|
5 |
Hayfield (Section 1A, Quarterfinals)
|
|
|
3 |
|
5 |
Cotter (Section 1AA, Quarterfinals)
|
|
|
0 |
|
1 |
St. Charles (Section 1AA, Quarterfinals)
|
|
|
0 |
|
10 |
Zumbrota (Section 1AA, Quarterfinals)
|
|
|
3 |
|
4 |
Pine Island HS (Section 1AA, Quarterfinals)
|
|
|
5 |
|
23 |
New Ulm Cathedral HS (Section 2A, Quarterfinals)
|
|
|
2 |
|
7 |
Springfield HS (Section 2A, Quarterfinals)
|
|
|
2 |
|
12 |
Nicollet HS (Section 2A, Quarterfinals)
|
|
|
1 |
|
0 |
BLH - Hector Campus (Section 2A, Quarterfinals)
|
|
|
0 |
|
10 |
Henderson (Section 2AA, Quarterfinals)
|
|
|
3 |
|
4 |
NRHEG (Section 2AA, Quarterfinals)
|
|
|
1 |
|
7 |
BP Athletic Complex (Section 2AA, Quarterfinals)
|
|
|
3 |
|
4 |
LCWM (Section 2AA, Quarterfinals)
|
|
|
2 |
|
9 |
Randolph HS (Section 4A, Winner's Bracket Finals)
|
|
|
1 |
|
5 |
Miller Field (Section 6AA, Quarterfinals)
|
|
|
12 |
|
2 |
Traut Field (Section 6AA, Quarterfinals)
|
|
|
3 |
|
6 |
Kwik Trip #1 (Section 6AA, Quarterfinals)
|
|
|
3 |
|
14 |
Kwik Trip #2 (Section 6AA, Quarterfinals)
|
|
|
9 |
|
2 |
Grand Rapids (Section 7AA, Semifinals)
|
|
|
3 |
|
8 |
Frazee (Section 8AA, Semifinals)
|
|
|
9 |
|
10 |
Frazee (Section 8AA, Elimination Bracket Round 1)
|
|
|
5 |
|
19 |
Cloquet (Section 7A, Elimination Bracket Round 1)
|
|
|
6 |
|
8 |
Cloquet (Section 7A, Semifinals)
|
|
|
7 |
|
8 |
Thief River Falls (Section 8AA, Semifinals)
|
|
|
10 |
|
8 |
Thief River Falls (Section 8AA, Elimination Bracket Round 1)
|
|
|
8 |
|
3 |
Todd Park (Section 1AAAA, Elimination Bracket Quarterfinals)
|
|
|
0 |
|
12 |
Todd Park (Section 1AAAA, Elimination Bracket Quarterfinals)
|
|
|
1 |
|
4 |
Blackduck (Section 8A, Semifinals)
|
|
|
5 |
|
15 |
Blackduck (Section 8A, Elimination Bracket Round 1)
|
|
|
8 |
|
5 |
Twin Valley (Section 8A, Semifinals)
|
|
|
6 |
|
7 |
Twin Valley (Section 8A, Elimination Bracket Round 1)
|
|
|
1 |
|
6 |
Todd Park (Section 1AAA, Elimination Bracket Quarterfinals)
|
|
|
3 |
|
7 |
Todd Park (Section 1AAA, Elimination Bracket Quarterfinals)
|
|
|
6 |
|
7 |
Miller Park #5 (Section 2AAAA, Elimination Bracket Quarterfinals)
|
|
|
5 |
|
2 |
Miller Park #6 (Section 2AAAA, Elimination Bracket Quarterfinals)
|
|
|
1 |
|
8 |
Caswell Park (Section 2AAA, Semifinals)
|
|
|
4 |
|
12 |
Caswell Park (Section 2AAA, Elimination Bracket Round 1)
|
|
|
2 |
|
5 |
Caswell Park (Section 2AAA, Semifinals)
|
|
|
6 |
|
0 |
Caswell Park (Section 2AAA, Elimination Bracket Round 1)
|
|
|
6 |
|
4 |
Miller Field (Section 6AA, Elimination Bracket Round 1)
|
|
|
2 |
|
12 |
Traut Field (Section 6AA, Elimination Bracket Round 1)
|
|